Zabezpieczenie podwozia

Pytania czytelników Mój GarażZ uwagi na to, że zbliża się zima a na naszych drogach nie żałują soli, chciałbym się was poradzić jak skutecznie zabezpieczyć podwozie, jakich preparatów użyć i jakich producentów. W moim przypadku nie ma ani grama rdzy (Niemiec w ziemie pod kocem trzymał) lecz pierwsza zima w kraju i to w górach może to szybko zmienić, więc chciałbym profilaktycznie takie zabezpieczenie wykonać. Dajcie również znać orientacyjnie jakie ilości środków powinienem zakupić audi a4 b5 sedan.

Gdyby ktoś z was mógł nakreślić procedurę i polecić preparaty byłbym bardzo wdzięczny. ????

Czytaj więcej

Prośba o opinie na temat cieniowania

Pytania czytelników Mój GarażDzień dobry wszystkim!
Nie będę się rozpisywał nad tym jak pomocna jest ta strona, jaką robotę robi Pan Krzysztof swoimi filmami oraz opisami na blogu po prostu podziękuje za pomoc i zaoszczędzony czas(DZIĘKUJĘ!) i przejdę do meritum sprawy.

Proszę o opinie i pomoc przy cieniowaniu. Mam za sobą kilka,  kilkanaście napraw lakierniczych z zadowalającym efektem (jak na początek). Teraz pora na cieniowanie.  Dostałem do celów eksperymentalnych auto kolegi i prezentuje się to tak jak na zdjęciu poniżej kolor to jakiś jasno szary metalik. Planowałem to zrobić według linii które naniosłem. Proszę o opinie krytykę i porady ! Pozdrawiam i dziękuję!

Czytaj więcej