Witam.
Jestem laikiem w dziedzinie kompresorów oraz instalacji pneumatycznj, lecz trzeba iść z duchem czasu i muszę rozwijać swój warsztat. Zrobiłem wstępny schemat instalacji którą chciałbym zrobić w rurkach pex, prosiłbym o poradę i ewentualne wskazówki co dodać, lub co zmienić.
Lakierowanie Kasku
Witam wszystkich czytelników. W tym krótkim artykule chciałem się pochwalić jaki udało mi się uzyskać efekt podczas lakierowania kasku motocyklowego.

















