Pistolet lakierniczy T4W 1.4 HVLP

Witam Wszystkich.
Chciałbym zaprezentować Wam moją letnią „szałkę” na przykładzie kijanki.
Sprzęt, który zakupiłem przed tą pracą  to właśnie pistolet T4w 1.4 HVLP. Często zaopatruje się w materiały tej marki ze strony elakiery.pl począwszy od szpachli, rozcieńczalniki czy lakiery bezbarwne.

Co do baz zrezygnowałem z uwagi na ostrzeżenie przez Krzysztofa co do pasowalności kolorów, wiec we własnym zakresie zaopatruję się w bazy typu Spies Hecker czy Spectral z Novola, które naprawdę super kryją i nie mam problemu z kolorystyką.

Wracając do tematu…Wertując na stronie po zakładkach elakiery, wypatrzyłem pistolety T4w- niestety żadnych opinii nie znalazłem odnośnie tego sprzętu. Po mimo wszystko zaryzykowałem, koszt niewielki 280 zł plus paczka, no i jestem mile rozczarowany pistolet już w pierwszych minutach trzymania w ręku przypadł mi do gustu, jest naprawdę wykonany z solidnych materiałów nic luźnego nie rozpada się w rękach, nie czuć typowego chinola….no to jazda lakierujemy….w załączeniu fotki z naprawy błotnika KIA nki, klar który użyłem to T4W HS w proporcji 2:1 plus 5% rozcieńczalnika, ciśnienie na manometrze 2 bary, wyszła ładna delikatna cytrynka zbliżona do oryginału:-). Pistolet naprawdę dobrze lakieruje, ma równą atomizację po paru chwilach pracy wiesz już jak go szybko prowadzić i w jakiej odległości aplikować lakier….jest po prostu OK.

PS.

Oglądając filmiki Krzysztofa bardzo spodobał mi się jego „złoty” pistolet:-) no i za szalałem i kupiłem DevilBissa GTI Pro Lite 1.4 TE10, ale to już inna półka finansowa i inny świat lakierowania, którym pochwale się następnym razem. PozdrawiamPistolet lakierniczy T4W

imag0389 imag0390 imag0391   imag0391 imag0394 imag03961

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz