Śledzenie komentarzy

Śledzenie komentarzy.
Od dziś jest możliwość śledzenia komentarzy, pod wybranymi przez Ciebie wpisami.
Jeśli pojawi się nowy komentarz pod wybranym wpisem,
otrzymasz wiadomość email, na adres podany przy rejestracji.
Nowa funkcja bardzo się przyda, gdy śledzisz jakiś temat bądź oczekujesz odpowiedzi.
Można też zarządzać swoimi subskrypcjami komentarzy, włączać bądź wyłączać powiadomienia
dla poszczególnych wpisów.

Pozdrawiam
Krzysztof Mulcan

Trwałość napraw blacharskich.

Pytania czytelników MÓJ GARAŻWitam serdecznie,
oglądam ostatnio Pańskie filmy na temat blacharki miałbym kilka pytań.
Mianowicie – jak to jest z trwałością takich zabiegów jak np wstawka-wspawanie.
A jak wygląda sprawa z wytrzymałością szpachli ?
Jak długo takie zabiegi wytrzymują?

Czy jest możliwość naprawy rdzewiejącego progu bez jego wymiany, nie jest w stanie tragicznym, ale najprawdopodobniej korozja jest tez w środku, dlatego pytam czy operacja renowacji z zewnątrz jest sensowna?
Rafal Czytaj więcej

Pytanie dotyczące malowania.

Pytania czytelników MÓJ GARAŻWitam serdecznie. Na początek chciałbym podziękować za założenie tego typu strony i zamieszczonych tu informacji. Nurtującym mnie pytaniem jest sytuacja zamieszczona na filmie umieszczonym na youtube konkretnie mazda 626 lakierowanie z cieniowaniem cz 3\4. Chodzi mi o to czy jak nakładamy lakier bezbarwny w miejsce gdzie stary lakier bezbarwny był tylko matowany nie będą widoczne rysy które powstały na skutek matowania? Wiadomo, że gdy pomalujemy cały element bazą to te mikrorysy zostaną zamalowane, a nie wiem jak wygląda sytuacja w przypadku lakieru bezbarwnego na zmatowany stary lakier bezbarwny. Proszę o odpowiedź. Serdecznie pozdrawiam Szymon. Czytaj więcej

Dobór bazy – problem.

Pytania czytelników MÓJ GARAŻWitam Panie Krzysztofie . Mam problem z doborem bazy, a dokładniej jej odcieni. Nie wiem czy wina leży po mojej stronie, czy po stronie szpeców od jej dorabiania . 9/10 elementów które naprawiam, odcień bazy rożni się. Gdy jadę dorobić dany kolor element do którego ma być dopasowany kolor wcześniej poleruje . Podkład akrylowy staram dobierać do jasnych kolorów jasny do ciemniejszych szary bądź czarny . Nie wiem gdzie tkwi błąd . Może Pan miał by jakieś uwagi na ten temat poradę ? Pozdrawiam i czekam na odp 😉 Kamil. Czytaj więcej

Jak polakierować Mazdę 6 ?

Pytania czytelników MÓJ GARAŻPanie Krzysztofie mam kolejną prośbę w pomocy jak polakierować mazdę 6? Tylne nadkola reperaturki wstawione i będę chciał cieniować ponieważ łączy się z dachem. Tylko czy w tym przypadku koloru metalicznego muszę użyć blender? Przesyłam zdjęcie mniej więcej jak chce to pokombinować, czy dobrze myślę? Czy w ogóle muszę użyć blendera? Bo bazą jadę do połowy później zapylić tam gdzie chce blender? Tylko nie wiem czy dobrze myślę, może nie trzeba tego blendera?
Mariusz. Czytaj więcej