Ocena pomalowanego zderzaka Passat B4.

Malowałem dla brata zderzak do Passata B4 jestem kompletnie zielony w malowaniu (dodaje parę zdjęć  moim zdaniem nie mam się czego wstydzić bo efekt jest może nie jest jakiś  zajebisty ale i tak jest ok 🙂 ) ale  coraz bardziej mi się to podoba.

Zderzak Passata po lakierowaniu.
Pistolet Sico Tool  RP  za 90zł z Allegro 😀

DSC_0071 passatDSC_0066DSC_0074 (1)

Chcę w swoim Golfie 3 (5d)  pomalować drzwi (przednie kierowcy  ) bo mam taką małą korozje i tylne L.  Tylko nie wiem jak mam zrobić odcięcie, czy malować całe drzwi?
Z góry dzięki za ocenę i pomoc 🙂

DSC_0055 DSC_0059

Otagowano .Dodaj do zakładek Link.

5 odpowiedzi na „Ocena pomalowanego zderzaka Passat B4.

 1. wojkowalski59 komentarz:

  Na drzwiach golfa jeżeli są to pojedyncze ogniska to bez sensu malować całość, zrób cieniowanie lakieru, jest kilka filmów naszego Prezesa wiec obejrzyj i do dzieła

 2. bartek komentarz:

  cieniowanie i do listwy, ew jeśli lubisz ryzykować to od przetłoczenia do listwy. a ten pistolet to coś usyfiony masz strasznie. jak to tak po jednym elemencie to ciekawe jak po roku będzie wyglądał 😀

 3. BikoLakier komentarz:

  jeżeli te dwa ogniska rdzy są na jednych drzwiach to ja bym polakierował górę drzwi do listwy i nie bawił się w cieniowanie jesli tego nigdy nie robiłeś bo będziesz miał dwie plamy na drzwiach, no chyba że chcesz się pouczyć. Z tym malowaniem miejscowym jest więcej zachodu niż byś polakierował całe drzwi i nie zawsze się uda zrobic tak żeby nie było sladu po cieniowaniu.

 4. BikoLakier komentarz:

  miałem tu na myśli cieniowanie lakieru bezbarwnego

Dodaj komentarz