Metoda mokro na mokro kilka pytań.

Pytania czytelników Mój GarażCześć , chciał bym podjąć ważny temat i raczej chciał bym aby pisali tutaj tylko ci co potrafią malować tą metodą Mokro na Mokro.
Jak to idzie z tą metodą że nie trzeba matować podkładu tylko można kłaść na niego nawet bazę która jest wymagająca .
Ktoś mi wyjaśni jaki ma być podkład rzadki czy może gęsty, ile kłaść wtedy warstw podkładu ile dać mu czasu mniej więcej po końcowej warstwie abym mógł położyć bazę lub akryl czy ma on być właśnie wyschnięty czy lekko jeszcze mokry i wtedy np baza ? Czytaj więcej

Kilka pytań praktycznych.

Pytania czytelników Mój GarażWitam Panie Krzysztofie. Czytam na Pana blogu wszystkie wpisy,komentarze, poszerzam swoją wiedzę i sam też staram się udzielać, dzielić swoimi pracami, pytaniami itp. Dzisiaj wzięło mnie na „rozkminę” kilku rzeczy związanych z lakiernictwem,produktami itp. Oto moje pytania: Czytaj więcej

Pistolet lakierniczy Sagola 3300 PRO 1.3 EVO – czy Hiszpan da radę?

Sagola 3300 PRO z dyszą 1.3 opinia

Sagola 3300 PRO z dyszą 1.3 w technologii EVO: Czyli średnio-budżetowy pistolet ze słonecznej Hiszpanii. Czy kraj kojarzony z flamenco, dobrą zabawą, winem i corridą zdoła zrobić pistolet lakierniczy rywalizujący z czołowymi producentami? Od jakiegoś czasu szukałem nowego pistoletu dla siebie, znajomi zachwalali DeVilbiss’a GTI PRO Lite i już byłem nawet bliski kupna, ale niespodziewane wydatki… Czytaj więcej

Lakierowanie i rzeźbienie Chrysler PT Cruiser.

Lakierowanie i rzeźbienie Chrysler PT Cruiser.

Witam. Jest to mój pierwszy i myślę, że nie ostatni wpis 🙂 Kilka dni temu przyjechał do mnie znajomy, który miał lekką kolizję. Auto było robione „na szybko” niestety (niestety ponieważ nie lubię tego typu napraw – wychodzę z założenia, które myślę że jest słuszne „albo szybko, albo dobrze” 😉