Demontaż lusterka Fiesta mk6.

Demontaż lusterka Fiesta mk6 - manualMały manual krok po kroku jak zdemontować lusterko od Fiesty mk6. Ogólnie demontaż lusterka jest prosty i szybki do realizacji. Więc jeśli wahasz się czy zdjąć lusterko przed lakierowaniem drzwi, nie zastanawiaj się tylko bierz klucz 10 i do roboty. Zajmie to może 3-5 minut.

Tak jak już wspomniałem do demontażu lusterka Fiesty mk6 wystarczy tylko klucz 10 i to wszystko, jeśli chodzi o narzędzia. Całe lusterko trzyma się w sumie na jednej śrubie i dwóch zatrzaskach. Jak to wygląda po kolei zobacz na poniższych zdjęciach. Opis przedstawia demontaż lewego lusterka kierowcy, w przypadku lusterka prawego demontaż odbywa się identycznie.

Najpierw zdejmij gumową osłonę manualnej regulacji położenia lusterka, przekręcając je w lewo.

Demontaż lusterka Fiesta mk6Demontaż lusterka Fiesta mk6

Następnie podważ osłonę od strony ramki drzwi i zdecydowanym ruchem wypnij zatrzaski. Koniecznie z tej strony! Z drugiej strony, od szyby są mocowania, które się wysuwa. Szarpanie osłony od strony szyby gwarantuje uszkodzenie zaczepów.
Zobacz to na zdjęciach:
Demontaż lusterka Fiesta mk6Demontaż lusterka Fiesta mk6Demontaż lusterka Fiesta mk6Odkręć śrubę kluczem 10mm, oraz wypnij dwa zaczepy i lusterko jest już twoje 🙂

Demontaż lusterka Fiesta mk6Demontaż lusterka Fiesta mk6Demontaż lusterka Fiesta mk6

Otagowano , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Demontaż lusterka Fiesta mk6.

  1. remus42 komentarz:

    Śrubę M10? Jednak te fiesty to pancerne auta 😀 Popraw

Dodaj komentarz