Dzień Dobry. Po kilku miesiącach przeszukiwania internetu w celu zgłębienia wiedzy na temat lakiernictwa samochodowego mam dylemat.
Chciałbym „liznąć” tej sztuki ponieważ jestem fanatykiem starych aut i jest to moje hobby. Mam do pomalowania 4 samochody: gdzieś zaprawka, gdzieś maska, zderzak ,błotnik. Po kilku, kilkunastu naprawach lakierniczych które wyszły spod ręki niejednego „fachury” postanowiłem samemu sprostać temu zadaniu.
Problemy techniczne na stronie – czas na modernizację
Dziękuję wszystkim czytelnikom za zaangażowanie we współtworzenie strony Mój Garaż. Bez was pewnie do tego czasu strona by nie istniała, albo by utkwiła gdzieś w bezkresie internatu ð Napisaliście tysiące komentarzy i kilkadziesiąt świetnych artykułów z opisami sprzętów, relacji z garażowych napraw. Naprawdę świetna sprawa. Bardzo mi miło, że możemy… Czytaj więcej

















