Spotter blacharski z 4 trafo + sterownik czasowy.
Witam, niedawno zakończyła się budowa mojego spottera, a dziś wykonałem pierwsze próby testowe. Inspiracją do budowy był post Andrzeja użytkownika bloga mójgaraż oraz forum elektroda.pl.
Witam, niedawno zakończyła się budowa mojego spottera, a dziś wykonałem pierwsze próby testowe. Inspiracją do budowy był post Andrzeja użytkownika bloga mójgaraż oraz forum elektroda.pl.
Zderzak był nowy, więc został zmatowany szlifierka oscylacyjną z przekładką papierem p240 pod podkład akrylowy, wszelkie załamania i ranty były matowane ręcznie. Następnie został przemyty zmywaczem antysilikonowym i aplikowałem podkład akrylowy w dwóch pełnych warstwach.
Witam, ostatnio zakupiłem szlifierkę oscylacyjną firmy SICO, miałem już dosyć ręcznego szlifowania. Szlifierki używałem do 3 ostatnich prac i jestem bardzo zadowolony z zakupu, znacznie ułatwia i zarazem przyspiesza pracę.
Do demontażu zabieramy się następująco, pod zderzakiem znajdują się dwa kołki które należy wyjąć, następnie przechodzimy do nadkoli gdyż tam tez znajduje się po wkręcie na stronę. Należy również zdemontować tylne lampy ponieważ pod nimi kryją się śrubki trzymające zderzak z góry. Rozkręcania byłoby na tyle, reszta trzyma się na… Czytaj więcej
Żeby zdemontować przedni zderzak w Almerze najpierw trzeba zdjąć nadkola gdyż zderzak jest przykręcony po jednej śrubie na stronę. Następnie trzeba w zdemontować kierunkowskazy, pod nimi zderzak ma mocowanie gdyż znajduję się tam wkręt. Z góry po otwarciu maski widoczne są śruby które trzymają zderzak, jest nimi przykręcony również gril… Czytaj więcej
Witam, w garażu pojawił się również samochód sąsiada, do zrobienia był przedni obskurny zderzak, mocno skorodowany błotnik, który został zastąpiony nowym zamiennikiem i drobne oznaki korozji na tylnym błotniku.
Witam, kolejna praca to błotnik od polówki. Stary był na tyle skorodowany, że został zastąpiony nowym zamiennikiem.
Witam, w ubiegłym tygodniu walczyłem z rudą w Vectrze B, była skorodowana praktycznie z każdej strony.