Witam! Przymierzam się do zakupu pistoletu DEVILBISS GTI PRO LITE z dyszą 1,3 i głowicą HV30 który zamierzam używać do bazy w technologii niskociśnieniowej (podawane parametry przez producenta są obiecujące). Potrzebuję rzetelnej opinii. Może ktoś z Was maluje już takim ,,cackiem”. Jak się spisuje? Czekam na komentarze. Pozdrawiam!
Lakierowanie lamp kierunki + lampy tylnie
Witajcie ð Mocno zainspirowany filmikami z odnawiania lamp przez Pana Krzysztofa, postanowiłem przetestować tą metodę na swoich lampach , chciałem je również przyciemnić więc głownie kopiowałem poczynania z odcinka o lakierowaniu lamp z Matiza.

















