Witam.Od dłuższego czasu czytam blog,przeważnie poszukując pistoletu pod mój 50l kompresor.Maluję elementy motocykli,więc potrzebuje małego pistoletu.Na pierwszym miejscu jest PROFESSIONAL MINI LUPO 1.0mm mecz jego produkcja chyba się zakończyła bo nigdzie go nie mogę znaleść.
Kolejnym pistoletem który znalazłem jest SICO MINI MP-102 LVLP 1.0mm choć nie wiem czy będzie pracował równie dobrze jak ten należący do właściciela bloga.
Na forach niestety jestem zawsze odsyłany do mark pistoletów przekraczających ceną 1000zł, cóż nie posiadam takich funduszy.
Jeśli ktoś ma jakąś propozycję,chętnie ją poznam.
Budowa sprężarki 200l + test
Witam! W tym poście chciałbym pokazać jak sobie radzi kompresor firmy Kraft KD1404 połączony z zbiornikiem 200l. Jest to dokładnie taki sam kompresor, który opisałem we wcześniejszym poście na temat budowy własnej sprężarki 100l.

















